KONST / Litografier / Färglitografi 12224211
nr 1222 4211
Jens Fänge
(f. 1965), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 27/150. Motivet: 39x28 cm
Jens Fänge, svensk bildkonstnär född 1965 i Göteborg.
Utrop:
2.400 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:58:33
10/12 12:15:28
1.500 kr
10/12 17:33:19